اطلاع از آخرین تخفیف های روزانه

سوالات متداول

 چگونه می توانیم در آف شهر عضو شویم؟  
با انتخاب گزینه "ثبت نام کنيد" صفحه ای برایتان  باز می گردد ، سپس گزینه های مورد نظر را پر کرده ( ایمیل شما همان نام کاربریتان می باشد ) سپس رمز عبور خود را انتخاب می نمایید و گزینه ادامه را می زنید . سپس در صفحه بعد می توانيد پلن مورد نظر خود را انتخاب نموده و در صفحه بعد اطلاعات مربوط به فروشگاه خود را قرار دهيد.
 آیا اطلاعات من در آف شهر ایمن خواهد بود؟
آف شهر مطابق با قوانین کشور فعالیت می کند و براساس استانداردهای بین المللی تجارت الکترونیک طراحی شده است. اطلاعات شخصی کاربران ، اطلاعات تماس و.. کاملاً خصوصی می باشد.
آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم فروشگاه خود را ثبت کنم؟
بله ، شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید فروشگاه خود را ثبت کنید اما پروسه ی بررسی و نمایش فروشگاه شما در وب سایت بین 5 تا 12 ساعت کاری زمان می گیرد. چگونه می توانیم کسب و کار خود را در آف شهر قرار دهیم؟
برای این کار باید در آف شهر عضو شوید ، سپس پلن مورد نظر خود را انتخاب نماييد ( پلن رايگان يا طلايي)  و بر روی گزينه تاييد نهايی کلیک کنيد.در ادامه بعد از پر کردن فیلدهای مورد نظر از جمله ( نام مکان ، اطلاعات منطقه ، میزان تخفیف و تاریخ تخفیف و... ) روی دکمه ثبت کلیک نماييد، سپس  در لیست فروشگاه ها دکمه خرید ،  کنار فروشگاه اضافه شده نمایان می شود. پس از انتخاب و تایید نهایی به صفحه پرداخت بانک هدایت می شوید ، پس از پرداخت ، وضعیت آگهی به حالت در حال بررسی تغییر خواهد کرد. همکاران ما در آف شهر آگهی پرداخت شده را مورد بررسی قرار می دهند که این کار بین 5 تا 12 ساعت کاری متغیر خواهد بود و پس از تایید آن آگهی شما فعال و بر روی سایت به نمایش گذاشته می شود. چگونه می توانم سفارشم را پرداخت کنم؟
تمامی کاربران می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب ، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند. همچنین امکان واریز کارت به کارت به شماره کارت‏‌های اعلام شده در سایت آف شهر برای همه کاربران وجود دارد.
برای اطلاعات بیشتر می‏توانید به صفحه روش‌‏های پرداخت مراجعه کنید. با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟
شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت آف شهر، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.
هم اکنون بانک‌های آینده ، اقتصاد نوین ، پارسیان ، پاسارگاد ، پست بانک ، تجارت ، توسعه صادرات ، رفاه ، سامان ، سپه ، سرمایه ، سینا ، صادرات ، صنعت و معدن ، کارآفرین ، کشاورزی ، مسکن ، ملت ، ملی،  دی ، انصار ، قرض‌الحسنه مهر ایران، رسالت، ایران زمین، گردشگری، حکمت ایرانیان، توسعه تعاون، قوامین، بانک شهر و موسسه اعتباری توسعه در شبکه شتاب فعال هستند. ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد ،  ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟
گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود. آیا می توان به روش دیگری غیر از آنلاین  بودن پرداخت را انجام داد؟
بله ، شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود برای سفارش تخفیف را از طریق کلیه کارت‌های عضو شتاب به شماره کارت 8274  به نام آقای وحید خلیلی مهر انتقال دهید سپس در هنگام خرید ، با انتخاب گزینه ثبت فیش بانکی ، چهار رقم انتهایی شماره کارت خود به همراه شماره تراکنش بانکی را در فیلد مربوطه نوشته و ثبت نمایید. از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام ، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟
به پنل کاربری رفته ، در منوی لیست فروشگاه ها

نماد اعتماد الکترونیکی

آف شهر روی موبایل شما