اطلاع از آخرین تخفیف های روزانه

شرایط استفاده

شرایط استفاده
1-    سیستم پرداخت ما از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می شود،  سایت شرایط استفاده
1-    سیستم پرداخت ما از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می شود،  سایت آف شهر مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.
2-    هر گونه دسترسی غیر مجاز و کنترل یا کپی برداری از روی محتویات سایت  آف شهر با استفاده از ابزارهای تخصصی و ابزارهای ایجاد کننده تداخل در سرور و دسترسی به داده ها برای تحقق اهداف خاص بدون کسب و صدور مجوز کتبی ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.
3-    کلمه عبور هر کاربر، محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن به عهده خود شما می باشد.
4-    هر گونه استفاده غیر مجاز از محتویات سایت  آف شهر  نسبت به اهداف غیر مذهبی ، سیاسی و تجاری که مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایت  آف شهر نباشد ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.
5-    استفاده از اطلاعات فروشندگان و یا محصولاتی که در سایت  آف شهر بارگذاری شده برروی سایت های دیگر بدون هیچگونه مجوز کتبی ممنوع میباشد و پیگرد قانونی دارد.
6-    وب سایت   آف شهر تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی ، نیروی انسانی ، مشکلات اینترنتی ، خرابی تجهیزات کامپیوتری ، مخابراتی و غیره باشد ، برعهده ندارد.
7-    به دلیل کنترل و جلوگیری از نظراتی که طبق قوانین نباشد ، در قسمت نظرات ابتدا توسط مدیر بخش کنترل شده و در صورتی که مطابق به قوانین باشد انتشار پیدا خواهد کرد.
8-    آف شهر  در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌‏ها ، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست ، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی  آف شهر اطلاع دهید.
9-      آف شهر  خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند ، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.

نماد اعتماد الکترونیکی

آف شهر روی موبایل شما