اطلاع از آخرین تخفیف های روزانه

آف شهر چگونه کار میکند؟

هدف آف شهر ايجاد يک ارتباط بين فروشندگان و مردم، جهت اطلاع رسانی و افزايش قدرت خريد است ، در آف شهر فروشندگان می توانند محصولات خود را در بازه های زمانی مختلف با تخفيف ارائه نمايند تا مردم بتوانند با مراجعه به نرم افزار يا سايت اين اطلاعات را ديده و از اين تخفيف ها با خبر شوند. در واقع ما در آف شهر به شما ميگوييم که کدام فروشگاه در چه تاريخی محصولاتش را با چه درصد تخفيفی ارائه می دهد. لازم به ذکر است آف شهر بر خلاف ديگر سايت ها که به اصطلاح با نام "تخفيف گروهی" شناخته ميشوند يک سايت تخفيف گروهی نيست ،( در سايت های تخفيف گروهی روند کار به اين صورت است که سايت قرار دادی را  با فروشندگان منعقد ميکند تا در ازاء خريد اعضای سايت از آنها تخفيف به مشتريان تعلق گيرد.)
اما در آف شهر ما فقط فروشگاه ها و تخفيف های آنان را به بازديد کنندگان معرفی می نماييم تا در نهايت علاوه بر ايجاد يک بانک اطلاعات فروشگاهی کامل جهت رفاه هم ميهنان عزيز در يافتن فروشگاه های مورد نظر خود ، بتوانيم در افزايش قدرت خريد مردم سودمند باشيم.         برای اولين بار در ايران تخفيف خود را از طريق سايت جامع و نرم افزار به مشتريانتان  اطلاع دهيد.
        ديگر نيازی به ارسال SMS هايی بی هدف جهت اطلاع رسانی تخفيف های خود نخواهيد داشت. ما اين بخش از كار شما را بر عهده می گيريم.
        تبليغات شما کاملا هدفمند می باشد.
        مشتريان بيشتری برای خود تضمين می کنيد.
        با تخفيف های خوب می توانيد مشتريان جديدی پيدا کنيد.
        در صورت رضايت از خدمات شما ، مشتريان می توانند به مشتريان دائمی برای شما تبديل شوند.
        شما را می توانند کامل بشناسند.
        کسب و کار شما رونق پيدا می کند.
        بازديد از سايت شما بالا می رود.
        آف شهر در 24 ساعت شبانه روز و هر روز هفته قابل دسترسی مي باشد.

چاپایمیل

نماد اعتماد الکترونیکی

آف شهر روی موبایل شما