اطلاع از آخرین تخفیف های روزانه

روش کار آف شهر

حتما شما هم با تخفیف هایی که  فروشگاه ها در مقاطع مختلف سال اعمال میکنند مواجهه شده اید، که با روشهای سنتی مشتریان را از تخفیف های خود مطلع میکنند ، همان برچسب ها و پلاکاردهای تخفیف پشت ویترین مغازه ها .
امروزه اینترنت و حجم بالای اطلاعات باعث شده که از میزان صبر و حوصله ی مردم کاسته شود و دیگر توجه خود را بیشتر از چند لحظه به چیزی معطوف نکنند ! در نتیجه ی این مسئله تخفیف های لحظه ای و کوتاه مدت طرفداران بسیاری در دنیا پیدا کرده اند . تخفیف هایی که میگویند : کافی است چشم بر هم بزنی تا مرا از دست بدهی.
ما در آف شهر تخفيفات لحظه ای یک روزه ، نهایتاً دو روزه را که با صاحبان کسب و کارهای مختلف برنامه ریزی کرده ایم، برای مشترکین خود که در سایت و اپلیکیشن ثبت نام کرده اند و یا عضو شبکه های اجتماعی ما هستند ارسال میکنیم تا از تخفيف درصد بالا لذت ببرند.
مشترکین آف شهر کافی است رسانه های آف شهر را دنبال کنند تا از تخفیف های لحظه ای و آنی آن مطلع شوند و از تخفیفات بالای مراکز فروش و خدماتی استفاده کنند. ( در آف شهر نه به کارت تخفیف نیاز دارید و نه بُنِ تخفیف ! فقط آف شهر را دنبال کنید و از تخفیفاتِ درصد بالا لذت ببرید )

چاپایمیل

نماد اعتماد الکترونیکی

آف شهر روی موبایل شما